Kniha návštěv

Řád rytířů svatého Lazara Jeruzalémského

cfr. Milan Bártík z Winterbergu, MLJ 21.02.2011
Stránky jsou opravdu překrásné... Několikrát jsem je celé pročetl a musím říci, že zde vidím především ohromnou spoustu práce. Nemluvě pak o tom množství práce, úsilí, energie, prostředků, času a především lásky, kterou věnujete celému projektu na zachování tak úžasné památky, jakou Chvojen bezesporu je. Fantastické je mimo jiné i to, že všechny tyto síly vložené do obnovy odkazu našich dějin a předků , jsou napřeny nikoli pro Vás, ale pro generace budoucí, pro naše potomky... Děkuji Vám i všem lidem kolem Vás, kteří se podílejí na obnově a zachování této národní památky ( minimálně evropského formátu ) za vše, co pro ty ostatní zcela nezištně, s takovým vypětím sil děláte. Boží požehnání Vašemu konání...
S úctou a upřímným pozdravem

cfr. Milan Bártík z Winterbergu, MLJ

Poděkování za uznání

Václav VII.Josef Potůček z Mezihoří 27.02.2011
Zdravím Tě Milane a děkuji že někdo dovede správně ohodnotit,tolik vynaloženého doživotního úsilí o toto magické místo,které souží pro všechny lidi,bez rozdílu vyznání a názorů,tady mluví úžasná historie,dosud nedoceněná hlavně památkáři,kteří netečně přihlíželi,jak památka chátrá a míří k zániku,nic jim nevadilo,ale když jsme toto břemeno převzali k záchraně, tak nám házejí klacky pod nohy na každém kroku(hlavně Praha),konec smutné letargie a vzhůru do další práce s tvojí pomocí uděláme vše pro tento klenot,na který mnozí pohlížejí,jako na kostelík na vršku,ale nevědí kolik energie skrývá,pro ty kdo umějí toto vše pochopit a načerpat jí pro sebe pro své zdraví a duševní pohodu,pro dnešní hektický život.
Milane upřímné zaplať Pán Bůh za zhodnocení od srdce a přijď brzy mezi nás
a pomož v nekonečné,ale bohulibé práci,bylo to od Tebe milé pohlazení po staré duši-s úctou Václav VII.Josef Potůček z Mezihoří.

Díky

Jarka Potůčková ml. 06.02.2011
Máte moji upřimnou poklonu.Stránky jsou moc pěkné budu je hojně navštěvovat.Doufám, že fotogalerie se brzy rozroste o krásné fotečky.
Pozdrav Vám zasílá Jarča + Milan z Vimperka.

Re: Díky za Vaší spokojenost

Václav VII.Josef Potůček z Mezihoří 08.02.2011
Díky za uznání,bude to pro mne motor a inspirace
Přibudou další kolonky,mezi první budou horoskopy( dnes),s fotkama musím opatrně mám možnosz do 100 mega
S úctou a polepším se:Potůček

Poděkování

Jiří Polesný KČT Benešov 02.01.2011
Děkujeme panu Václavu VII. Josefu Potůčkovi, že již po sedmé s námi turisty strávil na Chvojně krásné chvíle při akci pochodu Memoriálu Jaromíra Maška zařazeného do celostátní turistické akce Novoroční čtyřlístek.

Re: Poděkování

Václav VII.Josef Potůček z Mezihoří 09.01.2011
Rádo se stalo,pro takovou ušlechtilou věc,máte vždy dveře otevřené,pokud mi jen trochu poslouží zdraví,u mne najdete vždy pochopení.
Ať Vaše šlápoty ve zdraví,jdou tím správným směrem,jako doposud a Boží přítomnost nechť Vás provází na každém kroku,jak na toulkách,tak v životě samém.
Kéž by jsme měli okolo sebe více takových společností s tak ušlechtilou náplní, bylo by nám v životě veseleji a spokojeněji na duši.S úctou Potůček

Pozdrav

Zdeněk Kellner 02.01.2011
Zdravím Přátele Chvona a přeji jim v roce 2011 hodně štěstí.

Poděkování

Václav VII.Josef Potůček z Mezihoří 08.02.2011
Děkuji za přání společnosti a dopřej nám více prostoru v deníku,pokud to bude možné.
S úctou:Potůček
Záznamy: 41 - 48 ze 48
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Přidat nový příspěvek

Fotogalerie: KNIHA NÁVŠTĚV

Kontakt

Václav VII.Josef Potůček z Mezihoří Občanské sdružení=PŘÁTELÉ CHVOJNA=
Pražského povstání 2096
256 01 Benešov
Telefon:317 725 052 Mobil:604 980 442 Web:www.chvojen.eu v.j.potucek@seznam